Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Raszczyce – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Pośpiecha

Stare Miasto,Wodzisław Śląski(Raszczyce + 18 km)

220 000 zł3 270 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta obejmuje nieruchomość gruntową niezabudowaną, ogrodzoną. Na działce znajduje się murowana altana ogrodowa z roku 1987. Działka znajduje się w absolutnym centrum Wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Rudzka

Raszczyce,śląskie

350 000 zł8 510 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Raszczyce,śląskie

409 000 zł8 510 m² 48,06 zł/m²

 

 

 

Raszczyce,śląskie

499 000 zł8 510 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Przedstawiamy Państwu okazję inwestycyjną - 4 działki o łącznej powierzchni 8.510 m2, Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Raszczyce

Raszczyce,śląskie

100 000 zł4 340 m² 23,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Rusza dofinansowanie w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego. Wsparcie rozwoju działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Raszczyce

Raszczyce,śląskie

199 900 zł8 510 m² 23,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zapraszamy do Inwestycji - Unikalne Działki z Potencjałem Biznesowym! Przedstawiamy Państwu okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Raszczyce,śląskie

185 000 zł4 340 m² 42,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena. Zapraszamy do Inwestycji - Unikalne Działki z Potencjałem Biznesowym! Przedstawiamy Państwu okazję inwestycyjną - dwie działki o łącznej powierzchni 4.340 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Raszczyce,śląskie

250 000 zł4 340 m² 57,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zapraszamy do Inwestycji - Unikalne Działki z Potencjałem Biznesowym! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Raszczyce

Raszczyce,śląskie

79 500 zł1 043 m² 76,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Olszycka

Niedobczyce,Rybnik(Raszczyce + 18 km)

81 000 zł537 m² 150,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 22-05-2025 R. Nie za duża, nie za mała - taka w sam raz. W dodatku ze świetnym dostępem do całego Rybnika - czego chcieć więcej do spokojnego życia? Lokalizacja Rybnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik-Północ,Rybnik(Raszczyce + 18 km)

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Idealny teren dla inwestora, w korzystnej lokalizacji - przy drodze łączącej Rybnik i Gliwice. Na sprzedaż działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni 2885.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Graniczna

Gaszowice(Raszczyce + 10 km)

392 000 zł2 546 m² 153,97 zł/m²